Fudbaleri iz snova!
Hajde, registrujte se! Jedino ovde možete na srpskom jeziku voditi diskusiju o bukvalno svim fudbalerima sveta!
Fudbaleri iz snova!

Neću JA biti žena FUDBALERA nego će on biti moj MUŽ!

PrijemPrijem  KalendarKalendar  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Share | 

Wesley Sneijder

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
tamyca94
Admin

Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 22

PočaljiNaslov: Wesley Sneijder   Čet Jan 06, 2011 5:21 pm

Wesley Benjamin Sneijder rodjen je 9 juna 1984. Holadski internacionalac trenutno igra za Inter. 2004 osvojio je Johan Cruijff Award za Young Player of the Year u Holandiji. Pre Intera igrao se za Ajax i Real Madrid. U svojoj sezoni u italijanskom klubu Snajder je osvojio European Treble i UEFA Champions League. Svoj debi za nacionalni tim doziveo je u aprilu 2003 sa 18 godina i za svoju zemlju igrao je na svetskim prvenstvima 2006 i 2010 i na evropskim takmicenjima 2004 i 2008. Na SP 2010 osvojio je Bronze Boot i Silver Ball. Vesli je ozenio Yolanthe Cabau van Kasbergen 17 jula 2010 i zbog nje postao Katolik. Sa prvom zenom ima jednog sina Jesseya.

Nazad na vrh Ići dole
tamyca94
Admin

PočaljiNaslov: Re: Wesley Sneijder   Pon Jan 10, 2011 12:57 pm

Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin

Broj poruka : 674

PočaljiNaslov: Re: Wesley Sneijder   Uto Feb 08, 2011 9:06 am

Snajder:''Ako pobedimo Juve i Fiorentinu, osvojićemo titulu"

Holanđanin podgreva atmosferu pred veliki derbi sa ''starom damom''. Pritisak na lidera se nastavlja...

Vezista Intera, Vesli Snajder, vidi derbi sa Juventusom u nedelju kao prelomnu tačku za osvajanje titule u Seriji A.

''Neroazuri'' su smanjili prednost u odnosu na Milan. Sada bodovni zaostatak iznosi pet bodova uz meč manje Intera, a Snajder je uveren da je uspeh na dohvat ruke.

''Razlika za Mianom nastavlja da se smanjuje i ukoliko savladamo Juventus i Fiorentinu, onda možemo da smatramo da smo osvojili Skudeto. Mislim da ćemo potvrditi da smo šampioni. Srećan sam što sam se vratio u formu'', istakao je holandski plejmejker.

Leonardo u meču u Torinu ne može da računa na Milita i Stankovića, ali je Argentinac ionako van forme i verovatno bi sedeo na klupi da je spreman.

Juve ima veće muke s obzirom da se povredio Markisio i da je pod velikim znakom pitanja za nedeljni derbi.

tamyca94
Admin

PočaljiNaslov: Re: Wesley Sneijder   Uto Feb 08, 2011 9:20 am

Ne moz ti protiv Krasica valjanje od smeha
Nazad na vrh Ići dole
tamyca94
Admin

PočaljiNaslov: Re: Wesley Sneijder   Čet Mar 03, 2011 3:28 am

Nazad na vrh Ići dole
tamyca94
Admin

PočaljiNaslov: Re: Wesley Sneijder   Čet Mar 03, 2011 3:29 am

Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin

PočaljiNaslov: Re: Wesley Sneijder   Uto Jun 14, 2011 10:42 am

Inter spreman da proda Veslija Snajdera

Uprava Intera spremna je da proda holandskog reprezentativca Veslija Snajdera.

Kako prenose britanski mediji, Čelsi koji je zainteresovan za 26-godišnjeg igrača sredine terena, kontaktirao je upravu milanskog kluba kako bi i zvanično počeli pregovori o transferu, a povratna informacija je glasila: “Snajder je na prodaju, a cena je 33 miliona funti”.

Inter je, pritom, spreman i za drugačija rešenja od klasične uplate novca, pa su tako u taboru nero-azura voljni da prime u svoje redove Mikaela Esijena ili Florana Maludu, kao i da budu dodatno finansijski obeštećeni zarad odricanja prava na sjajnog Holanđanina.

Čelsi, međutim, nije jedini klub koji je zainteresovan za usluge Snajdera, jer i oba mančesterska kluba, Junajted i Siti, više nego pažljivo prate razvoj situacije.

Izvori bliski londonskim “plavcima” navode da je gazda Čelsija Roman Abramovič skeptičan po pitanju ovog transfera, ne samo zbog visine obeštećenja, već i zbog plate koju bi Snajder imao, a koja iznosi 175.000 funti nedeljno.

M-heart-J
Admin

PočaljiNaslov: Re: Wesley Sneijder   Uto Jun 14, 2011 10:44 am

Snajder: Volim Inter svim srcem, ali samo Bog zna moju budućnost

Plejmejker Intera Vesli Snajder rekao je da voli "neroazure" svim srcem, ali da je njegova budućnost u rukama Boga.

Iako je rekao da nema nameru da napusti Inter, Holanđanin kao da polako posustaje pod pritiscima Mančester junajteda i Čelsija.

"Volim Inter svim srcem, ali samo Bog zna šta budućnost nosi. Želim da se zahvalim navijačima što mi daju podršku, i uveravam ih ako ostanem u Interu da ću dati svoj maksimum da nastavim sa osvajanjem trofeja", rekao je Snajder.

Dvadesetsedmogodišnji fudbaler nije uspeo da ponovi sjajnu debitantsku sezonu sa Interom kada je osvojio trostruku krunu i ove godine se zadovoljio samo trofejom kupa Italije.

"Često sam bio povređen i zato je sezona prošla kako jeste", zaključio je Snajder.

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Wesley Sneijder   Danas u 7:19 am

Nazad na vrh Ići dole

Wesley Sneijder
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Fudbaleri iz snova! :: Holandski fudbaleri-
Skoči na: