Fudbaleri iz snova!
Hajde, registrujte se! Jedino ovde možete na srpskom jeziku voditi diskusiju o bukvalno svim fudbalerima sveta!
Fudbaleri iz snova!

Neću JA biti žena FUDBALERA nego će on biti moj MUŽ!

PrijemPrijem  KalendarKalendar  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Share | 

Andres Iniesta

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
tamyca94
Admin

Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 22

PočaljiNaslov: Andres Iniesta   Čet Jan 06, 2011 9:12 am

Andrés Iniesta Luján rodjen je 11 maja 1984. Igra za Barselonu i Spansku reprezentaciju. I kao omladinac je igrao za Barselonu. 2002 doziveo je svoj debi a sa Barselonom ima ugovor do 2016. Od 2006 Iniesta je poceo da igra u Spanskoj reprezentaciji i na SP 2010 dao je odlucujuc gol u finalu. I on je progasen za Man of the Match na All Star Team. Od 2008 ima devojku Annu Ortiz a u seprembru 2010 objavio je da je Anna u drugom stanju i da ocekuju bebu.

Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin

Broj poruka : 674

PočaljiNaslov: Re: Andres Iniesta   Pon Jan 10, 2011 8:01 am

Inijesta: Kad porastem biću trener

Vezni fudbaler Barselone Andres Inijesta (26) je priznao da će posle završetka karijere biti trener, a govorio je i o rezultatima u 2010.

Podsetimo, Inijesta je sa reprezentacijom Španije osvojio Svetsko prvenstvo, a odlučujući gol u finalu upravo je delo fudbalera katalonskog kluba.

- Fudbal - to je moj život. Posle penzionisanja, želeo bih da ostanem u klubu i radim kao trener. Možda i kao trener za fizičku spremu. Ne vidim sebe u nekom drugom poslu - kaže Inijesta.

Prokomentarisao je as Barselone i gol u finalu SP.

- Naravno, odlučujući gol u finalu Svetskog kupa može da mi promeni svoj život, ali ne i mene. Ja još radim stvari kao i pre. Ove godine sam odrastao kao igrač i čovek - izjavio je Inijesta.
Nazad na vrh Ići dole
http://mojmuzfudbaler.forumsr.com
tamyca94
Admin

PočaljiNaslov: Re: Andres Iniesta   Pon Jan 10, 2011 12:51 pm

Nazad na vrh Ići dole
tamyca94
Admin

PočaljiNaslov: Re: Andres Iniesta   Sre Jan 12, 2011 9:22 am

Esquire januar 2011

Nazad na vrh Ići dole
tamyca94
Admin

PočaljiNaslov: Re: Andres Iniesta   Sre Jan 12, 2011 9:29 am

Andres i Ana Heart

Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin

PočaljiNaslov: Re: Andres Iniesta   Sub Feb 12, 2011 2:06 pm

Inijesta - socijalni fenomen!

Ne događa se često da navijači Real Madrida aplaudiraju nekom igraču najvećeg rivala Barselone, a kamoli da ga pozdrave ovacijama. Ovaj "presedan", ili bolje rečeno "socijalni fenomen", dogodio se na prijateljskoj utakmici reprezentacija Španije i Kolumbije (1:0), a naklonost gotovo svih prisutnih na stadionu, od kojih su većina fanovi "kraljevskog kluba", zaslužio je Andres Inijesta, koga su čak i gostujući simpatizeri, uz Špance, nagradili aplauzom kada je napuštao igru u 69. minutu.

Nije ovo prvi put da igračku, ali i ljudsku veličinu asa Barselone prepoznaju i nagrade oni od kojih se to "ne očekuje". Tokom ove sezone, u gradskom derbiju protiv Espanjola u gostima, prilikom izlaska igrača na teren, sa tribina je odjekivalo njegovo ime. Reprezentativac "furije" je osvojio srca svih u Španiji, bez obzira na klupsku opredeljenost, pošto je u finalu Mondijala, posle odlučujućeg gola, skinuo dres i pokazao majicu sa likom preminulog igrača Espanjola Danija Harkea. Velikim delom i zbog toga je naišao na simpatije u Madridu, ali, naravno, i zbog fudbalskog umeća koje je demonstrirao protiv južnoameričke selekcije. Inače, jedini pogodak na meču postigao je David Silva četiri minuta pre kraja.

M-heart-J
Admin

PočaljiNaslov: Re: Andres Iniesta   Čet Feb 17, 2011 2:29 pm

Inijesta:''Barsa nije ni arogantna, ni nedodirljiva!''

Plejmejker Katalonaca kaže da Arsenal može da predstavlja ozbiljnu pretnju snovima o Ligi šampiona. Najavljuje lepu i otvorenu utakmicu.

Vezista Barselone, Andres Inijesta, svestan je rizika koji nosi meč sa Arsenalom u sklopu osmine finala Lige šampiona sutra na ''Emiratima''.

Barselona je slavila prošle godine sa ukupnim rezultatom od 6:3 u dve utakmice.

''Mi nismo mašine. Neće nam biti lako u Londonu. Ovo za nas nije lagan posao. Barselona nikad na teren ne izlazi da bude arogantna. To bi bila enormna greška. Ljudi pričaju o mečevim od prošle godine, ali sada su stvari totalno drugačije. Ovog puta, Arsenal će biti itekako motivisan, što ih čini daleko opasnijim. Barselona nije nedodirljiva!'', izjavio je Inijesta i okrenuo se vršenju pritiska na kapitena ''tobdžija'', Seska Fabregasa.

''Seskova budućnost zavisi od dve ekipe i ukoliko mi prihvatimo njihove zahteve. Za sada je on lider Arsenala i mi nismo opsednuti njegovim dolaskom. Moramo da zaustavimo Fabregasa i tim koje će protiv nas dati sve od sebe. Arsenal ima sjajan sastav i biće greška ako mislimo samo na kapitena tobdžija'', smatra kreator Barselone, koji je najavio otvoren meč.

''Biće to lepa i otvorena utakmica, gde će se svi nadati dobrom rezultatu. Mi idemo na pobedu! Dobar rezultat u prvom meču je ključan, želimo to da postignemo, kako bi lakše završili posao kod kuće'', zaključio je španski reprezentativac.

tamyca94
Admin

PočaljiNaslov: Re: Andres Iniesta   Pon Feb 28, 2011 5:19 pm

Andres i Ana (sa novom frizurom)

Nazad na vrh Ići dole
tamyca94
Admin