Fudbaleri iz snova!
Hajde, registrujte se! Jedino ovde možete na srpskom jeziku voditi diskusiju o bukvalno svim fudbalerima sveta!
Fudbaleri iz snova!

Neću JA biti žena FUDBALERA nego će on biti moj MUŽ!

PrijemPrijem  KalendarKalendar  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

Andres Iniesta

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
tamyca94
Admin

Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 23

PočaljiNaslov: Andres Iniesta   Čet Jan 06, 2011 9:12 am

Andrés Iniesta Luján rodjen je 11 maja 1984. Igra za Barselonu i Spansku reprezentaciju. I kao omladinac je igrao za Barselonu. 2002 doziveo je svoj debi a sa Barselonom ima ugovor do 2016. Od 2006 Iniesta je poceo da igra u Spanskoj reprezentaciji i na SP 2010 dao je odlucujuc gol u finalu. I on je progasen za Man of the Match na All Star Team. Od 2008 ima devojku Annu Ortiz a u seprembru 2010 objavio je da je Anna u drugom stanju i da ocekuju bebu.

Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin

Broj poruka : 674

PočaljiNaslov: Re: Andres Iniesta   Pon Jan 10, 2011 8:01 am

Inijesta: Kad porastem biću trener

Vezni fudbaler Barselone Andres Inijesta (26) je priznao da će posle završetka karijere biti trener, a govorio je i o rezultatima u 2010.

Podsetimo, Inijesta je sa reprezentacijom Španije osvojio Svetsko prvenstvo, a odlučujući gol u finalu upravo je delo fudbalera katalonskog kluba.

- Fudbal - to je moj život. Posle penzionisanja, želeo bih da ostanem u klubu i radim kao trener. Možda i kao trener za fizičku spremu. Ne vidim sebe u nekom drugom poslu - kaže Inijesta.

Prokomentarisao je as Barselone i gol u finalu SP.

- Naravno, odlučujući gol u finalu Svetskog kupa može da mi promeni svoj život, ali ne i mene. Ja još radim stvari kao i pre. Ove godine sam odrastao kao igrač i čovek - izjavio je Inijesta.
Nazad na vrh Ići dole
http://mojmuzfudbaler.forumsr.com
tamyca94
Admin

PočaljiNaslov: Re: Andres Iniesta   Pon Jan 10, 2011 12:51 pm

Nazad na vrh Ići dole
tamyca94
Admin

PočaljiNaslov: Re: Andres Iniesta   Sre Jan 12, 2011 9:22 am

Esquire januar 2011

Nazad na vrh Ići dole
tamyca94
Admin

PočaljiNaslov: Re: Andres Iniesta   Sre Jan 12, 2011 9:29 am

Andres i Ana Heart

Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin

PočaljiNaslov: Re: Andres Iniesta   Sub Feb 12, 2011 2:06 pm

Inijesta - socijalni fenomen!

Ne događa se često da navijači Real Madrida aplaudiraju nekom igraču najvećeg rivala Barselone, a kamoli da ga pozdrave ovacijama. Ovaj "presedan", ili bolje rečeno "socijalni fenomen", dogodio se na prijateljskoj utakmici reprezentacija Španije i Kolumbije (1:0), a naklonost gotovo svih prisutnih na stadionu, od kojih su većina fanovi "kraljevskog kluba", zaslužio je Andres Inijesta, koga su čak i gostujući simpatizeri, uz Špance, nagradili aplauzom kada je napuštao igru u 69. minutu.

Nije ovo prvi put da igračku, ali i ljudsku veličinu asa Barselone prepoznaju i nagrade oni od kojih se to "ne očekuje". Tokom ove sezone, u gradskom derbiju protiv Espanjola u gostima, prilikom izlaska igrača na teren, sa tribina je odjekivalo njegovo ime. Reprezentativac "furije" je osvojio srca svih u Španiji, bez obzira na klupsku opredeljenost, pošto je u finalu Mondijala, posle odlučujućeg gola, skinuo dres i pokazao majicu sa likom preminulog igrača Espanjola Danija Harkea. Velikim delom i zbog toga je naišao na simpatije u Madridu, ali, naravno, i zbog fudbalskog umeća koje je demonstrirao protiv južnoameričke selekcije. Inače, jedini pogodak na meču postigao je David Silva četiri minuta pre kraja.

M-heart-J
Admin

PočaljiNaslov: Re: Andres Iniesta   Čet Feb 17, 2011 2:29 pm

Inijesta:''Barsa nije ni arogantna, ni nedodirljiva!''

Plejmejker Katalonaca kaže da Arsenal može da predstavlja ozbiljnu pretnju snovima o Ligi šampiona. Najavljuje lepu i otvorenu utakmicu.

Vezista Barselone, Andres Inijesta, svestan je rizika koji nosi meč sa Arsenalom u sklopu osmine finala Lige šampiona sutra na ''Emiratima''.

Barselona je slavila prošle godine sa ukupnim rezultatom od 6:3 u dve utakmice.

''Mi nismo mašine. Neće nam biti lako u Londonu. Ovo za nas nije lagan posao. Barselona nikad na teren ne izlazi da bude arogantna. To bi bila enormna greška. Ljudi pričaju o mečevim od prošle godine, ali sada su stvari totalno drugačije. Ovog puta, Arsenal će biti itekako motivisan, što ih čini daleko opasnijim. Barselona nije nedodirljiva!'', izjavio je Inijesta i okrenuo se vršenju pritiska na kapitena ''tobdžija'', Seska Fabregasa.

''Seskova budućnost zavisi od dve ekipe i ukoliko mi prihvatimo njihove zahteve. Za sada je on lider Arsenala i mi nismo opsednuti njegovim dolaskom. Moramo da zaustavimo Fabregasa i tim koje će protiv nas dati sve od sebe. Arsenal ima sjajan sastav i biće greška ako mislimo samo na kapitena tobdžija'', smatra kreator Barselone, koji je najavio otvoren meč.

''Biće to lepa i otvorena utakmica, gde će se svi nadati dobrom rezultatu. Mi idemo na pobedu! Dobar rezultat u prvom meču je ključan, želimo to da postignemo, kako bi lakše završili posao kod kuće'', zaključio je španski reprezentativac.

tamyca94
Admin

PočaljiNaslov: Re: Andres Iniesta   Pon Feb 28, 2011 5:19 pm

Andres i Ana (sa novom frizurom)

Nazad na vrh Ići dole
tamyca94
Admin