Fudbaleri iz snova!
Hajde, registrujte se! Jedino ovde možete na srpskom jeziku voditi diskusiju o bukvalno svim fudbalerima sveta!
Fudbaleri iz snova!
Hajde, registrujte se! Jedino ovde možete na srpskom jeziku voditi diskusiju o bukvalno svim fudbalerima sveta!
Fudbaleri iz snova!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fudbaleri iz snova!

Neću JA biti žena FUDBALERA nego će on biti moj MUŽ!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Marko Pantelic

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Marko Pantelic Empty
PočaljiNaslov: Marko Pantelic   Marko Pantelic EmptySre Jan 05, 2011 9:44 am

Marko Pantelic rodjen je 15 seprembra 1978 u Beogradu,Srbija. Trenutno igra za grcki klub Olympiacos. Marko je poceo karijeru u Crvenoj Zvezdi ali njegov otac radio je u Tesalonikiju pa je porodicu odselio u Grcku. Sa 14 godina Pantelic je poceo da igra u Iraklis Thessaloniki gde je proveo dve i po godine. Sa 17 je pristao da ode u Francusku i poceo je da igra za Paris Saint-Germain. Kasnije je presao u Lausannu i u Svajcarskoj ligi dao 14 golova u 21 mecu. U avgustu 21 avgustu 2010 se priduzio Olimpiakosa. Marko ima zenu Tijanu sa kojom ima dve cerke Alegru i Ingrid.

Marko Pantelic Pantelic_hertha_345x468
Marko Pantelic 15970
Marko Pantelic Marko_pantelic
Nazad na vrh Ići dole
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Marko Pantelic Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Pantelic   Marko Pantelic EmptySub Jan 08, 2011 9:29 am

Pantelić: Uvek ću biti na raspolaganju Srbiji

Fudbaler Olimpijakosa i reprezentacije Srbije Marko Pantelić vratio se u golgetersku formu golom protiv Iraklisa u prvenstvu

Marko Pantelic K13moo

Iako ne dobija adekvatnu minutažu i češće je na klupi, Pantelić se trudi da iskoristi svaku priliku da zatrese protivničku mrežu i tako podseti selektora Srbije Vladimira Petrovića da i na njega uvek može da računa.




"Uvek ću biti na raspolaganju mojoj zemlji. Svi znaju s kojom energijom sam igrao za reprezentaciju, davao sebe 200 odsto. E sad, na selektoru je da sastavlja tim, ja sam tu. Zna se koliko i šta mogu. Pižon to zna možda i više nego drugi jer me je trenirao još kao klinca", rekao je Pantelić za Sportski žurnal.



Iako žali što Srbija nije ostvarila uspeh na Mondijalu, igrač Olimpijakosa kaže da je samo učešće takođe bilo vredno za svakog fudbalera, kao i da je on time ostvario svoj dečački san. Što se tiče kvalifikacija za EURO 2012, Pantelić tvrdi da još ništa nije izgubljeno.



"Sve je u našim rukama. Sigurno da svaku od preostalih šest utakmica možemo da dobijemo. Neće biti lako, ali mi Srbi smo navikli da idemo težim putem. Ja sam to najbolje osetio na svojoj koži. Zašto ne bismo i sada uspeli", pita se Pantelić.

Nazad na vrh Ići dole
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Marko Pantelic Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Pantelic   Marko Pantelic EmptyUto Mar 01, 2011 1:42 am

Pantelic: Radujem se pomirenju navijaca!

Napadač Olimpijakosa i naše reprezentacije Marko Pantelić prati dešavanja u srpskom fudbalu i sa oduševljen pozdravlja odluku srpskih navijača da neke razlike stave na stranu

''Verujem da su srpski momci potpuno sazreli i da je prava navijačka priča dospela do glava naših ljudi. Drago mi je što su se moji Srbi ujedinili oko stvari koja će sigurno pomoći da se digne kvalitet fudbala u Srbiji. Dokle više da se ubijamo i škodimo jedni drugima, kad smo svi Srbi'', kaže Pantelić za "Alo" i dodaje:
''Vidi se da je prevladala svest da više ne mrze navijače iz drugih grupa. Zašto bih ja kao navijač Zvezde ugrožavao život navijača Zemuna ili Rada? Sve to nema smisla i drago mi je zbog primirja među navijačima'', ocenjuje Marko i smatra da će to da doprinese kvalitetu našeg fudbala.
''Ako stadioni ponovo postanu mesta za sve, biće to veliki dobitak. Igrači će morati da igraju kvalitetnije i Evropa će postati uobičajena stvar. Nisam nerealan, samo sam patriota. Moramo da poštujemo zemlju u kojoj smo rođeni. Fudbal je naš, nemamo bolji, ali moramo non-stop da ga upoređujemo'', istakao je srpski reprezentativac.
Ipak, čini se da Marko nije shvatio poentu "primirja" navijačkih grupa u Srbiji, koje su odluku o ne napadanju donele zarad ujedinjene borbe protiv vladajuće garniture političara u Srbiji.
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Zemun

Marko Pantelic Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Pantelic   Marko Pantelic EmptyUto Mar 01, 2011 12:51 pm

Hahahaha, uvek će biti na raspolaganju Srbiji... valjanje od smeha
Jaooo, bre, Panteliću... kad bi ti neko pokazao koliko ne umeš da igraš... mislim da se ne bi više blamirao... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Marko Pantelic Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Pantelic   Marko Pantelic EmptyUto Mar 01, 2011 12:54 pm

Nemoj tako znas da je meni on cute...rumenka
A i dao je jedan gol kad smo igrali sa Australijom. Drugi njegov su nam uzeli na ofsajd bem im sve...
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Zemun

Marko Pantelic Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Pantelic   Marko Pantelic EmptyUto Mar 01, 2011 1:12 pm

Ti si poseban slučaj, ali ja pričam o igri... Laughing
I ja bih dala makar jedan gol da igram protiv Australije.. valjanje od smeha zz se.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
Sponsored content





Marko Pantelic Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Pantelic   Marko Pantelic Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Marko Pantelic
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Fudbaleri iz snova! :: Srpski fudbaleri-
Skoči na: