Fudbaleri iz snova!
Hajde, registrujte se! Jedino ovde možete na srpskom jeziku voditi diskusiju o bukvalno svim fudbalerima sveta!
Fudbaleri iz snova!
Hajde, registrujte se! Jedino ovde možete na srpskom jeziku voditi diskusiju o bukvalno svim fudbalerima sveta!
Fudbaleri iz snova!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fudbaleri iz snova!

Neću JA biti žena FUDBALERA nego će on biti moj MUŽ!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Nemanja Vidic

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Nemanja Vidic  Empty
PočaljiNaslov: Nemanja Vidic    Nemanja Vidic  EmptySre Jan 05, 2011 9:25 am

Nemanja Vidic rodjen je 21 oktobra 1981 u Uzicu,Srbija. Srpski reprezentativac igra u Premier ligi za Manchester United. Fanovi dali su mu nadimak The Terminator zbog jake i odlucne odbrane svoje pozicije. Karijeru je poceo u Crvenoj zvezdi 2000,da bi kasnije presao u Spartak iz Moskve u leto 2004. U kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2006 postigao je jedan gol. Kasnije se pridruzio Mancester Junajtedu. Sa klubom osvojio je 3 puta Premier ligu,UEFA ligu sampiona,The FIFA World Club Cup,3 Ligaska kupa. 17 jula 2006 Vidic se ozenio Anom Ivanovic studenta ekonomije na Beogradskom univerzitetu. Imaju dva sina Luku i Stefana.

Nemanja Vidic  Nemanjavidic_290614
Nemanja Vidic  Nemanja-vidic
Nemanja Vidic  Nemanja-vidic-x
Nazad na vrh Ići dole
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Nemanja Vidic  Empty
PočaljiNaslov: Re: Nemanja Vidic    Nemanja Vidic  EmptySub Jan 08, 2011 9:53 am

Vidić: Ponosno nosim traku

Nemanja Vidić se odlično snašao u ulozi kapitena Mančester junajteda, a engleski novinari nastavljaju da ga redovno bombarduju pitanjima o novim zaduženjima.

Nemanja Vidic  34qjr0j

"Veoma sam ponosan. Moram da priznam da me je malo iznenadila odluka menadžera. Znam da je rekao da je želeo nekoga ko redovno igra, ali je bez obzira na sve, traka izuzetna čast", rekao je Vidić.

Defanzivac Srbije je ponovio da to što je postao kapiten nije mnogo uticalo na njegovo ponašanje.

"Nisam se mnogo promenio, ali ipak malo više razmišljam o odgovornostima, o ponašanju, kako na utakmicama, tako i na treninzima. Znam da bi trebalo da budem primer ostalima", rekao je Vidić.

On je dodao da su ciljevi kluba i ove sezone jasni, kao i da želi da nastavi da niže uspehe sa Junajtedom.

“Želim samo da narednih nekoliko godina budu uspešne kao nekoliko prethodnih. I dalje sam gladan uspeha”, rekao je Vidić.

Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Nemanja Vidic  Empty
PočaljiNaslov: Re: Nemanja Vidic    Nemanja Vidic  EmptyNed Jan 09, 2011 5:36 am

Vidić u svetskoj eliti

Svetska fudbalska federacija (FIFA) i Međunarodno udruženje profesionalnih igrača (FIFPro) objavili su listu kandidata za najbolji tim sveta 2010. godine, na kojoj je i srpski reprezentativac Nemanja Vidić, prenosi Beta.

Najbolji tim, od jednog golmana, četiri odbrambena igrača, tri vezna igrača i tri napadača, biće proglašen na svečanosti FIFA 10. januara u Cirihu. Tada će biti proglašeni najbolji fudbaler i najbolja fudbalerka sveta, najbolji trener, a biće izabran i najlepši gol.

Na listi se nalazi 10 fudbalera aktuelnog svetskog šampiona Španije, devet Brazilaca, osam Argentinaca, šest Engleza i četiri nemačka fudbalera. U konkurenciji su i po trojica Holanđana i Italijana, dvojica Portugalaca i po jedan Srbin, Urugvajac, Velšanin, Francuz, Bugarin, Čeh, Šveđanin, Kamerunac, kao i po jedan fudbaler Obale Slonovače i Gane.

Na listi su golmani: Đanluiđi Bufon (Juventus), Iker Kasiljas (Real Madrid), Petr Čeh (Čelsi), Žulio Sezar (Inter), Edvin van der Sar (Mančester junajted). Odbrambeni igrači: Danijel Alveš, Žerar Pike, Karlos Pujol, (Barselona), Garet Bejl (Totenhem), Mihel Bastos (Lion), Ešli Kol, Džon Teri (svi iz Čelsija), Patris Evra, Rio Ferdinand, Nemanja Vidić (svi iz Mančester junajteda), Filip Lam (Bajern Minhen), Lusio, Maikon, Valter Samjuel, Havijer Zaneti (svi iz Intera), Marselo, Pepe, Serhio Ramos (svi iz Real Madrida), Alesandro Nesta, Tijago Silva (svi iz Milana). Sredina terena: Esteban Kambijaso, Vesli Snajder ( Inter), Mikael Esjen, Frenk Lampard (svi iz Čelsija), Sesk Fabergas (Arsenal), Stiven Džerard (Liverpul), Andres Inijesta, Havijer Maskerano, Ćavi (svi iz Barselone), Rikardo Kaka, Mesut Ezil, Ćabi Alonso (svi iz Real Madrida), Tomas Miler, Bastijan Švajnštajger (svi iz Bajern Minhena), Andrea Pirlo (Milan). Napadači: Dimitar Berbatov (Mančester junajted), Didije Drobga (Čelsi), Samjuel Eto, Dijego Milito (svi iz Intera), Dijego Forlan (Atletiko Madrid), Gonzalo Iguain, Kristijano Ronaldo (obojica iz Real Madrida), Zlatan Ibrahimović, Ronaldinjo (Milan), Lionel Mesi, David Vilja (Barselona), Arjen Roben (Bajern Minhen), Vejn Runi (Mančester junajted), Karlos Tevez (Mančester siti), Fernando Tores (Liverpul).

Nemanja Vidic  00040190
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Nemanja Vidic  Empty
PočaljiNaslov: Re: Nemanja Vidic    Nemanja Vidic  EmptyNed Jan 09, 2011 2:04 pm

Real nudi 50 miliona evra za Vidica i Cikarita

Madridski Real spreman je da ponudi Mancester junajtedu 50 miliona evra za Nemanju Vidica i meksickog napadaca Cikarita. Zoze Murinjo je ljut na zemljaka Pepea,jer odbija da produzi ugovor,a njegova zamena Rikardo Karvaljo ima 32 godine,pa Portugalac Vidica vidi kao idealno resenje za te probleme. Srpski stoper nedavno je produzio ugovor sa ''crvenim djavolima'',ali se na ''Santjago Bernabeu'' nadaju da ce Srbina privuci izdasnom finansijskom ponudom.

Ako ce da sedi na klupi bolje da ne ide...
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Nemanja Vidic  Empty
PočaljiNaslov: Re: Nemanja Vidic    Nemanja Vidic  EmptyNed Jan 09, 2011 4:17 pm

Ooo.. Mislim da Vidić to neće prihvatiti jer mu je u Unitedu veoma dobro. Em što dobro zarađuje nego je i pored toga kapiten najbolje ekipe u Engleskoj. Hm. A kada bi prešao u Real... stvarno... umesto koga bi igrao kad eto Pepe nije u startnoj postavi (barem nije bio poslednje dve utakmice, ako ne i više). Znači da bi samo zauzeo Pepeovo mesto na klupi. Rolling Eyes To mi se ne sviđa. Bolje da kao kapiten ostane u MU.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Nemanja Vidic  Empty
PočaljiNaslov: Re: Nemanja Vidic    Nemanja Vidic  EmptyPon Jan 10, 2011 4:09 pm

Nemanja Vidic  Vid382696a

Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Nemanja Vidic  Empty
PočaljiNaslov: Re: Nemanja Vidic    Nemanja Vidic  EmptyUto Jan 18, 2011 3:56 am

Vidić i Evra na sastanku za Dan zaljubljenih
Nemanja Vidic  V194780p0

Srpski i francuski reprezentativac su zakazali “sastanak” za Dan zaljubljenih, piše britanski “Sun”.

Britanski tabloid objavio je šaljivi tekst o humanitarnoj večeri koja će biti organizovana za Dan zaljubljenih kojoj će prisustvovati zvezde Mančester junajteda. Naslov teksta glasi “Vidić i Evra na sastanku”.

“Sun” piše da su “crveni đavoli” u isto vreme došli u klub i da su vatreno krštenje imali protiv rivala Mančestera sitija 2006. godine. “Sada će provesti zajedno 14. februar, na humanitarnoj večeri Q&A na Old Trafordu”.

“Zvezde Mančestera junajteda Nemanja Vidić i Patris Evra zacementiraće svoje prijateljstvo na večeri koja će biti održana na Dan zaljubljenih”.

Sastanak dva igrača neće biti romantičan kako se uredništvo britanskog lista našalilo – prisustvovaće joj i Geri Palister.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Nemanja Vidic  Empty
PočaljiNaslov: Re: Nemanja Vidic    Nemanja Vidic  EmptySre Feb 02, 2011 10:24 am

Rio Ferdinand: Jedino se Vidić radovao Novakovom trijumfu

Fudbaler Mančester junajteda i engleski reprezentativac Rio Ferdinand poručio je najboljem britanskom teniseru Endiju Mareju da njegovo vreme tek dolazi, prenose engleski mediji.
Ferdinand nije krio razočaranje zbog toga toga što je miljenik Ostrvljana ostao bez grend slem titule, dodavši da se samo jedna osoba iz Junajteda radovala Đokovićevom trijumfu u Melburnu - kapiten "crvenih đavola", Nemanja Vidić.
"Endi, tvoje vreme tek dolazi. Đoković je igrao dobro na turniru. Jedini ko se radovao na treningu je moj saigrač Nemanja Vidić, koji je Srbin", napisao je Ferdinand na društvenoj mreži "Tviter".
Britanski mediji i navijači kritikovali su "malokrvnu igru" Mareja, koji je izgubio svoje treće gren slem finale.
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Nemanja Vidic  Empty
PočaljiNaslov: Re: Nemanja Vidic    Nemanja Vidic  EmptySub Feb 12, 2011 2:02 pm

Vidić sa novim partnerom u derbiju Mančestera
Nemanja Vidic  00045161

Subotnji derbi Mančestera između Junajteda i Stija (13:45, Old traford) mogao bi da donese odgovor na pitanje ko će biti novi šampion Engleske. Ova konstatacija prvenstveno se odnosi u slučaju da "crveni đavoli" iskoriste prednost domaćeg terena i slave protiv "građana".

Iako Junajted ima pet bodova više i meč manje u odnosu na gradskog rivala, slavni Škot Aleks Ferguson nije spokojan, jer ima problema da sastavi odbrambenu liniju. Naime, zbog povreda Rija Ferdinanda (list) i Džonija Evansa (članak), partner Nemanje Vidića u half liniji biće mladi reprezentativac Engleske Kris Smoling (21).

- Napredovao je puno ove sezone. Zadovoljni smo sa njim, igra izvanredno otkako je došao letos iz Fulama. Dobio je šansu na nekoliko utakmica i iskoristio je. Tačno je da mu nedostaje iskustvo, ali je dobro obavio posao - rekao je Ferguson.

U prvom delu sezone gradski rivali su na Istlendu remizirali bez golova.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Nemanja Vidic  Empty
PočaljiNaslov: Re: Nemanja Vidic    Nemanja Vidic  EmptySre Feb 23, 2011 3:59 pm

Vidić: Sin mi je najveći kritičar
Nemanja Vidic  00045892

Fudbalere Mančester junajteda večeras očekuje prvi meč osmine finala Lige šampiona, a protivnik će im biti Olimpik iz Marseja. Jedan od najvažnijih delova odbrane, ali i celog tima Aleksa Fergusona, sigurno će biti Nemanja Vidić. Osim o fudbalu, Srbin je za Mozzart sport govorio i o privatnom životu. Stvari iz domovine koji mu najviše nedostaju su porodica, prijatelji i hrana, ali se takođe trudi da i u Engleskoj zadrži "duh" Srbije.

- Moja slava je Đurđevdan i u Mančesteru je obeležavamo porodično (supruga Ana i sinovi Luka i Stefan). Kao uostalom i sve ostale verske praznike, Božić i Vaskrs. Bez obzira na različite kulture i ovde mogu da postim, pa poštujem i taj deo naše vere. Kao i svaki čovek koji je udaljen od rodne zemlje, sigurno je da bih na prvom mestu naveo da mi nedostaju porodica, a potom i prijatelji. Sezona je duga, nemam često prilike da ih viđam. Naravno, ono što je nezaobilazno kada je nostalgija u pitanju jeste naša hrana - kazao je kapiten "crvenih đavola" i ukratko opisao svoj "fudbalski put".

- Od prelaska iz Užica za Beograd, potom kratkotrajnog odlaska u Suboticu, opet Beograda, Moskve i sada Mančestera, imao sam priliku da biram najbolje iz načina života u tim gradovima, a tako je i sada. U Mančesteru sam zasnovao porodicu i lako prihvatio porodični stil života.

Vidićeve igre uvek su pomno praćene, i to ne samo od navijača i stručne javnosti.

- Luka već sve dobro prati. Često je baš on moj najveći kritičar, pa me, kada dođem kući, odmah pita zašto nisam dao gol. Takođe, i mlađi sin prati moje mečeve i pokazuje interesovanje za ono čime se bavim, ali zbog godina to čini u manjoj meri. Inače mi kritike nisu strane. Ako primetim da je na televiziji tema moj klub ili moja igra, volim da pogledam i saznam mišljenje ljudi koji učestvuju u njoj. Ako sam dao intervju nekoj televiziji, često ga pogledam da bih video da li je sve u redu - zaključio je Vidić koji kaže da kako je stariji, želi više privatnosti.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Nemanja Vidic  Empty
PočaljiNaslov: Re: Nemanja Vidic    Nemanja Vidic  EmptyUto Mar 01, 2011 1:33 am

Vidic: ''Ne plasim se Toresa''


Kapiten Mančester junajteda Nemanja Vidić izjavio je da se ne plaši duela sa Fernandom Toresom.


Vidić je dobio tri puta za redom crveni karton protiv Liverpula, kada je Tores predvodio napad ‘crvenih’.
Tores, koji je nedavno prešao u Čelsi, pokušaće da postigne svoj prvenac za novi klub protiv Junajteda u utorak.

“Ne brine Fernando Tores, ne plašim se nijednog protivnika. Kada ste odbrambeni igrač, morate da uživate u duelima koje imate, jer prvih pet ekipa u Premijer ligi uvek imaju dobre napadače. Protiv Čelsija je uvek teško jer imaju Drogbu i Anelku, a sada će biti još teže jer je tu i Tores”, rekao je Vidić.

Junajted je u subotu pobedio Vigan u gostima sa 4:0, i tako se učvrstio na čelu lige, a duel protiv Čelsija bi mogao i da odluči novog prvaka. Vidić smatra da je Junajted zasluženo na vrhu.

“Nisam iznenađen našom pozicijom. Tabela pokazuje gde bi trebalo da budemo. U nekim mečevima smo postizali golove u samom finišu. Međutim, bilo je i slučajeva kada smo primali golove na kraju, kao na primer protiv Evertona i Filama. Tu smog de smo. Imamo onoliko bodova koliko i treba da imamo”, rekao je nekadašnji kapiten Crvene zvezde.
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Nemanja Vidic  Empty
PočaljiNaslov: Re: Nemanja Vidic    Nemanja Vidic  EmptySre Apr 06, 2011 9:09 am

Vidić skida prokletstvo na "Stamford Bridžu"
Nemanja Vidic  00048457


Kapiten Mančester junajteda Nemanja Vidić predvodiće u sredu "crvene đavole" na "Stamford Bridžu" u prvoj utakmici četvrtfinala Lige šampiona. Poslednjeg okršaja protiv londonskih "plavaca", u okviru Premijer lige, Srbin se nerado priseća: njegov tim je poražen, a on je dobio crveni karton, pa mu je slaba uteha bila što je, konačno, uspeo da zaustavi Fernanda Toresa.

Vidić, dakle, ni tada, kao uostalom i prilikom svakog gostovanja Čelsiju od kada je stigao u Mančester pre pet godina, nije uspeo da pobedi na "Stamford Bridžu"!

Uoči novog okršaja dva tima engleski mediji, između ostalog, potenciraju nesrazmeru vrednosti napadača Čelsija i njihovu neefikasnost u prethodnom periodu. Igrači koji su plaćeni čitavo bogatstvo i zajedno koštaju preko 100 miliona evra zajedno - Tores, Drogba, Anelka i Kalu, postigli su samo tri gola u prethodna dva meseca. Ipak, to ne zavarava Vidića.

- Ako ih zbog nečega poštujemo, poštujemo ih zbog njihovih napadača. Uopšte nije važno što ne postižu golove toliko često. Protiv nas će napadati i svojski se potruditi da poprave prosek. Na kraju krajeva, očekuju nas dve utakmice, a kada se budu sabirali utisci, najvažnije će biti ko prolazi dalje, a ne ko je postigao golove - rekao je Vidić.

Odbrana Junajteda u duelu protiv Vest Hema nije delovala sigurno. Gosti su gubili 0:2 posle ne baš srećnih intervencija defanzivaca, ali su se kasnije, zahvaljujući Vejnu Runiju, "iščupali" iz neprijatne situacije, pobedili i povećali prednost u odnosu na pratioce.

- Što se tiče naše odbrane, moramo da igramo malo bolje i neće biti problema - priznaje Vidić.

Srpski reprezentativac kaže da će pobeda protiv Vest Hema (4:2) posle velikog preokreta mnogo značiti ekipi na psihološkom planu pred duel sa Čelsijem.

- Naravno da je mnogo bolje kad dobijete meč pred Ligu šampiona. Ali, sve i da nismo pobedili, naša koncentracija bi i dalje bila ista. Dakle, nema opuštanja ni u jednom trenutku, jer znamo da igramo protiv odlične ekipe, koja uvek igra dobro kod kuće. Čelsi je iskusan tim, sastavljen od takvih igrača.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Nemanja Vidic  Empty
PočaljiNaslov: Re: Nemanja Vidic    Nemanja Vidic  EmptyUto Maj 24, 2011 3:47 pm

Vidić: Moramo da se "spustimo"
Nemanja Vidic  00051445

Kapiten fudbalera Mančester junajteda Nemanja Vidić rekao je danas da se raduje zbog osvajanja nove titule prvaka Engleske, ali je ocenio da tim ne sme mnogo da slavi jer ga očekuje finale Lige šampiona.

- Moramo polako da se "spustimo" posle osvajanje titule i vratimo pripremama za meč protiv Barselone. Iako je ovo vreme slavlja, svesni smo da nas tek očekuje utakmica sezone - izjavio je Vidić televiziji Skaj, a prenosi Beta.

Mančester i Barselona sastali su se u finalu Lige šampiona i 2009. godine, kada je španski tim pobedio sa 2:0.

- Znamo i taj osećaj kad izgubiš u finalu. To je bio jedan od najtužnijih trenutaka u mojoj karijeri. Siguran sam da ga ni ostali nisu zaboravili - kazao je on.

Vidić je istakao i da igrači Mančestera znaju koliko ih težak posao očekuje 29. maja na stadionu Vembli.

- Oni su odlična ekipa i moramo da se spremimo na sve načine za taj duel. Protiv Barselone je potrebno da se igra pametno, a imaju i oni svoje slabosti.

Reprezentativac Srbije ove sezone je dobio kapitensku traku u Junajtedu.

- Ogromna je čast biti kapiten ovako velikog kluba. Bio sam veoma ponosan kad sam dobio traku i uživam u toj ulozi. Ipak, najvažnije je da osvajamo trofeje.

Srpski fudbaler do sada je sa Mančesterom osvojio četiri titule prvaka Engleske, a 2008. došao je i do trofeja u Ligi šampiona.

- Ovde živim svoj san. Osećam se sjajno što sam deo ovakvog kluba - zaključio je Vidić.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Nemanja Vidic  Empty
PočaljiNaslov: Re: Nemanja Vidic    Nemanja Vidic  EmptyUto Jun 14, 2011 10:47 am

Vidić: Zašto bih otišao u Italiju kada sam kapiten Junajteda?

Agent Nemanje Vidića odbacio je bilo kakvu mogućnost da njegov klijent napusti Mančester junajted.
Nemanja Vidic  33837_vidaodbro01-reuter-dylan-martinez_f

Kapiten "crvenih đavola" je velika želja Juventusa, ali je Silvano Martina rekao da Srbin ne želi da menja sredinu.

"On je igrač kojeg svi žele. Pitao sam ga pod pretpostavkom šta misli o transferu i rekao mi je 'Ja sam kapiten Mančester junajteda, zarađujem odlično, osvojio sam sve što je moguće i zašto bih otišao u Italiju gde je fudbal u krizi'. Mislim da njegov odgovor sve objašnjava, ostaće u Junajtedu", rekao je Martina za "Tutosport".

Vidić je prošlog avgusta potpisao novi četvorogodišnji ugovor sa Mančester junajtedom.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
Sponsored content





Nemanja Vidic  Empty
PočaljiNaslov: Re: Nemanja Vidic    Nemanja Vidic  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nemanja Vidic
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Fudbaleri iz snova! :: Srpski fudbaleri-
Skoči na: